Minust

Käsitööpisikuga olen nakatunud juba pisikesest peale, kui vanaema mulle vardad kätte pistis ja kuduma õpetas, seega võib öelda, et kasvasin lõngakerad taskus.

Köitmise juurde viis mind tee siis kui oma pisipõnnile sobiliku albumit kaubandusest ei leidnud ja  hakkasin otsima võimalust, see asi ise ära õppida. Seitse aastat tagasi tegin oma esimese fotoalbumi ja siiani pole suutnud näppe eemale hoida .

Minu siirad tänud Vikile, kes tutvustas mulle karbitegemise imelist maailma , milleta ma kuidagi ei oska enam olla. Aitäh Sulle !

Kirg käsitöö vastu on viinud mind selleni, et hobist on välja kasvanud töö. Töö, mis paneb hinge helisema ja silmad särama. Töö, mida ma siiralt armastan ja nauding, mida saan oma klientide tagasisidest … see on kõik ,mida minu hing vajab.

Minu stiili võiks iseloomustada sõnadega : külluslik ja “veidi üle võlli “,  sest armastan kui kõike on palju ja tagasihoidlikuks minu stiili kindlasti pidada ei saa. Naudin vintage kirjut maailma ja kõike, mis sellega kaasas käib

.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>